28 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wprowadzili wszystkich w świąteczny bożonarodzeniowy nastrój autorskim przedstawieniem pt.,, Anielski chór”. Ks. Mirosław Prochera wyjątkowo ciepło opowiedział o tym, co powinno być dla nas najważniejsze oraz na czym polega prawdziwy sens wiary. Nietypowe przedstawienie, które zaprezentowali uczniowie SU, przeplatane było występem chóru, który swoim wspaniałym śpiewem rozbrzmiewał w murach naszej szkoły. Polskie i zagraniczne kolędy śpiewali wszyscy uczniowie wtórując chórowi pod kierownictwem pani Haliny Brodziak. W przedstawienie zaangażowani byli uczniowie z wielu klas, wszyscy prezentowali się znakomicie, a świąteczny czas oraz wartości uniwersalne ukazane w przedstawieniu spotkały się z zachwytem oglądających. Ponadto pani Małgorzata Piekorz przygotowała z uczniami klas piątych piękne kartki świąteczne wraz z życzeniami, które były rozdawane podczas przedstawienia dzieciom z Publicznego Przedszkola nr 54 w Opolu oraz po przedstawieniu mieszkańcom ,, Złotej Jesieni”. Pani Justyna Kolasa oraz pani Magda Szumara – Mokijewska zadbały o dekoracje do przedstawienia . Dyrekcja Szkoły serdecznie pogratulowała wszystkim występu oraz złożyła wszystkim przepiękne życzenia świąteczne. Kolejny raz w naszej szkole zapanowała wyjątkowa atmosfera, bo prawdziwa magia świąt złożona z życzeń i przyjaznej atmosfery.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie podczas realizacji przedstawienia, życzymy jeszcze raz Wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze!

Mgr Jolanta Lubera

load more hold SHIFT key to load all load all